HUKUKSAL / DMCA

FilmizleHdizle.Com, 5651 sayılı yasanın 5. maddesi çerçevesinde yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İlgili yasa gereği, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri aktif olarak kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle, sitemiz 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemektedir. Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içerikler için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. İletilen talep ve şikayetler hukuki olarak değerlendirilecek, haklı bulunan durumlarda ilgili içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, sağladığı içeriği denetlemek veya hukuka aykırı faaliyetleri araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, kendisine bildirilen ve teknik olarak mümkün olan ölçüde, hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
English Translation:

FilmizleHdizle.Com operates as a content provider in accordance with Article 5 of Law No. 5651. According to the law, our website administration is not obligated to proactively monitor illegal content. Therefore, we follow a 'notice and take down' policy. If you believe that your copyright has been infringed, please contact us at [email protected]. All complaints will be legally reviewed, and if deemed valid, the content in question will be promptly removed from our site.
Relevant Law:
ARTICLE 5 (1) A content provider is not obligated to monitor the content they provide or investigate unlawful activities.
(2) A content provider is obligated to remove illegal content from their platform, to the extent technically feasible, upon notification.

İletişim Formu

Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Konu:
Mesajınız: