12952
FHD9.4
4K HD 175 Dakika Harry Potter 2 Sırlar Odası

Büyü dünyasının en prestijli eğitim kurumlarından biri olan Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda ikinci yılını geçirecek olan genç büyücü Harry Potter, çizgi dışı ve gizemli bir karakter olan ev cini Dobby tarafından gelecek tehlikeyle karşı karşıya olduğu konusunda uyarılır. Kendisi için büyük bir tehlikenin söz konusu olduğunu belirten Dobby'nin açık uyarılarına rağmen, Harry, okulun büyülü kapılarından cesaretle içeri girer.

Ancak Harry'nin okuldaki hayatı hiç de kolay olmayacaktır. İlk yılından beri ona karşı bir soğukluk hisseden Profesör Snape, ikinci yılda da potansiyel bir düşman olarak görünecektir. Bununla birlikte, okulun en popüler öğrencilerinden Draco Malfoy'un da Harry'e olan nefreti hiçbir şekilde azalmamıştır. Her ne kadar Harry, en yakın arkadaşları Ron ve Hermione'ın desteğini alsa da, Hogwarts'taki bu zorlu dönem ona cesaretini ve kararlılığını sorgulatacaktır.

Bu yıl, okula gelenler arasında Hogwarts'ın kendine has atmosferine uyum sağlamaya çalışan ünlü yazar Gilderoy Lockhart da vardır. Ancak okulda hiçbir şey normal seyrinde gitmez. Okulun öğrencileri, gizemli ve korkunç bir şekilde taşa dönüşmeye başlarlar. Bu durumun sorumlusunun kim olduğu ise, okulun karanlık koridorlarında gizemini korumaktadır. Harry ve arkadaşları, bu korkutucu olayların sırrını çözmek için yine bir araya gelmek zorunda kalacaklar. Hiç şüphesiz bu, onların unutamayacakları bir yıl olacaktır.

İlk filmin devamı niteliğindeki Harry Potter 2 Sırlar Odası filminde, tıpkı ilkinde oldugu gibi filmin hikayesinde ve karakterlerdeki çeşitlilik göze çarpıyor.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Dokuzuncu Kartal

   Dokuzuncu KartalThe Eagle

   Dublaj - Altyazı HD 114 2011 Macera Filmleri Dokuzuncu Kartal
  • İz Peşinde

   İz PeşindeThe Timber

   Dublaj - Altyazı HD 81 2015 Macera Filmleri İz Peşinde
  • Mumya 1

   Mumya 1The Mummy 1

   Dublaj - Altyazı HD 124 1999 Macera Filmleri Mumya 1
  • Cehennemden Kaçış

   Cehennemden KaçışCrystal Inferno

   Dublaj - Altyazı HD 90 2017 Macera Filmleri Cehennemden Kaçış
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Harry Potter 2 Sırlar Odası filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!