24338
FHD8.2
4K HD 159 Dakika Harry Potter 1 Felsefe Taşı

Harry Potter, büyücü veya cadı olmayan insanları ifade eden "muggle" tabirini kullanabileceğimiz, pek de hoşnut olmadığı bir amca ve hala ile gerçekten sıradan, hatta zorluklarla dolu bir hayat süren genç bir çocuk. Ancak bir süre sonra kendisinin hiç de sıradan olmadığını fark etmeye başlıyor. Bakın, yılanlarla konuşabilme kabiliyetine sahip. Evet, evet yanlış duymadınız! Yılanlarla! Hatta öyle görünüyor ki, öfkesi arttığında eşyaları hareket ettirebiliyor. Bu olağanüstü yeteneklerin varlığı bile hayatındaki tekdüzelikten ve zorluklardan onu uzaklaştırmaya yetmiyor.

Ta ki bir gün, hayatını baştan sona değiştirecek bir mektup alana dek. Mektup, Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu'ndan geliyor ve onu kabul ettiklerini belirtiyor. Hayatının o sıkıcı sürekliliği bir anda yerini heyecan dolu bir belirsizliğe bırakıyor. Artık o, bir büyücü adayı. Ancak yolumuz daha çok uzun, çünkü büyücülük okulu hiç de sandığınız kadar kolay değil. İşte bu noktadan sonra Harry Potter'ın hayatındaki değişiklikler, onun sıradışı hikayesini oluşturuyor. Mesela sinemada izlerken kendimizi kaptırıp da filmi bir solukta izleyeceğimiz türden bir hikaye.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Harry Potter 1 Felsefe Taşı filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!