9636
FHD7
4K HD Deadpool 3

Wolverine, Deadpool film serisinin üçüncü bölümünde "ağızına geleni söyleyen paralı asker"e katılıyor. Bu nadir kesişme, çizgi roman hayranları arasında heyecan yaratıyor çünkü Wolverine ve Deadpool, Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden ikisi. Film, ikilinin bol eğlenceli ve aksiyon dolu maceralarına odaklanıyor.

Her iki karakterin de mizahi yönlerini ve alışılmadık yeteneklerini yansıtacak şekilde senaryo kaleme alınmış. Özellikle, Deadpool'un hiç bitmeyen mizah dolu diyalogları ve Wolverine'in bilindiği gibi ciddi, sert tavrı arasındaki karşıtlık, filmin ana dinamiklerinden birini oluşturuyor. Bu da bize, sürekli olarak birbirleriyle çatışan ama aynı zamanda birbirlerini tamamlayan iki karakterin, seyirciye eğlenceli ve aksiyon dolu bir gösteri sunduğunu kanıtlıyor.

Deadpool serisinin üçüncü filmi hakkında en heyecan verici olan şey ise, daha önce solo bir filmi olmayan Wolverine’nin, Deadpool’un yanında rol alması. Bu da demektir ki, Marvel evreninin bu iki büyük karakteri ilk kez aynı filmde buluşuyor. Tam bir çizgi roman hayranıysanız ve bu ikilinin etkileşimini merak ediyorsanız, bu filmi kaçırmamanızı öneririm. İyi seyirler dilerim.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Yaşlı Adam

   Yaşlı AdamOld Man

   Dublaj - Altyazı HD 103 2019 Aksiyon Filmleri Yaşlı Adam
  • Mavi korku 1

   Mavi korku 1Deep Blue Sea 1

   Dublaj - Altyazı HD 105 1999 Aksiyon Filmleri Mavi korku 1
  • Kurşun İşlemez

   Kurşun İşlemezBullet Proof

   Dublaj - Altyazı 81 2022 Aksiyon Filmleri Kurşun İşlemez
  • Non Stop

   Non Stop

   Dublaj - Altyazı HD 106 2014 Aksiyon Filmleri Non Stop
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Deadpool 3 filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!