175
FHD4.8
4K HD 98 Dakika Zamana Karşı

Zamana Karşı izle, 24 Jam Bersama Gaspar izle, Özel dedektiflik mesleğini tam kalbiyle icra eden bir kişi, bir gün hayatındaki son 24 saatinin kaldığını öğrenir. Bu ölümcül bilgiye rağmen, işini yapmayı ve hayatının son saatlerini anlamlı bir şekilde geçirmeyi seçer. Çocukluk arkadaşı, en yakın dostu, ansızın ve iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Her ne kadar aramızdan ayrılacak olsa da, son nefesine kadar bu gizemi çözmeye kararlıdır.

Yıllar boyunca pek çok karmaşık dava ile uğraşmış olan özel dedektifimiz, bu esrarengiz kayboluş vakasının peşini bırakmaz. Kayıp arkadaşının ardında bıraktığı bir dizi şaşırtıcı ipucu bulunmaktadır. Bu ipuçları, dedektifin içgüdülerini harekete geçirir ve hızla olayın peşine düşer. Kimi zaman kapkaranlık sokaklarda, kimi zaman terk edilmiş binaların arasında, belki de hiç beklenmedik bir yerde, arkadaşının izlerini sürecektir.

Dedektif, her ne pahasına olursa olsun, bu gizemi ortaya çıkaracak ve çocukluk arkadaşının kaderini aydınlığa kavuşturmak için tüm varlığıyla mücadele edecektir. Görevi, sadece bir arkadaşını bulmak değil, aynı zamanda bir dizi karmaşık olay örgüsünü de çözüme kavuşturmaktır. Son 24 saati, bu amaca adamaya kararlıdır ve pes etmek için hiçbir sebep yoktur.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Kız ve Kurt

   Kız ve KurtRed Riding Hood

   Dublaj - Altyazı HD 100 2011 Aksiyon Filmleri Kız ve Kurt
  • Son Şans

   Son ŞansSouthpaw

   Dublaj - Altyazı HD 123 2015 Aksiyon Filmleri Son Şans
  • Darc

   Darc

   Dublaj - Altyazı HD 97 2018 Aksiyon Filmleri Darc
  • Kahramanların Yolu

   Kahramanların YoluMythica: A Quest for Heroes

   Dublaj - Altyazı HD 93 2014 Aksiyon Filmleri Kahramanların Yolu
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Zamana Karşı filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!