205
FHD6
4K HD 132 Dakika The Parades

Bir annenin, korkunç bir felaketin ardından kaybolan oğlunu arayışını konu alan bu film, sarsıcı bir hikayeyi perdeye taşıyor. Ancak, hikaye beklediğimizden daha karmaşık ve iç içe geçmiş durumda. Anlaşıldığı kadarıyla anne, felaketten sonra yaşananlara dair hiçbir şey hatırlamıyor.

Oğlunu bulma umuduyla yola çıkan kadın, kendisini bekleyen korkunç gerçekten habersiz. Ardından ortaya çıkan gerçek, filmin beklenmedik bir dönüş yaşamasına sebep oluyor. Anneyi izlerken, aslında kendisinin de bu felakette hayatını kaybettiğini ve artık huzursuz ruhların yer aldığı bir alemde sıkışıp kaldığını fark ediyoruz. Bu durum, izleyiciyi hem şaşırtıyor hem de derinden etkiliyor. Annenin ne ölümle, ne de yaşamla bağlantısı kalmamışken, o hala oğlunu arıyor.

Öte yandan, yeni gerçeklerle yüzleşen kadın, oğlunun belki de hayatta olmadığını kabullenmek zorunda kalıyor. Bu film, yer yer rahatsız edici bir gerçeklikle karşı karşıya bırakıyor izleyicisini. Öte yandan, hikayenin bu karmaşık ve acı dolu döngüsü, izleyicinin filmin içine dalmasını ve duygusal bir bağ kurmasını sağlıyor. Karakterlerin dramının üst düzeyde işlendiği film, izleyeni büyülü ve huzursuz bir alemde yolculuğa davet ediyor.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • İtiraf: Bölüm 1

   İtiraf: Bölüm 1Nymphomaniac: Vol. I

   Türkçe Altyazı 118 2013 Dram Filmleri İtiraf: Bölüm 1
  • Taras Bulba

   Taras Bulba

   Dublaj - Altyazı HD 130 2009 Dram Filmleri Taras Bulba
  • Henry'nin Kitabı

   Henry'nin KitabıThe Book of Henry

   Dublaj - Altyazı HD 105 2017 Dram Filmleri Henry'nin Kitabı
  • Kollarına Sevgi Yaz

   Kollarına Sevgi YazTo Write Love on Her Arms

   Dublaj - Altyazı HD 118 2015 Dram Filmleri Kollarına Sevgi Yaz
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce The Parades filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!