326
FHD4.9
4K HD 100 Dakika The Painter

The Painter izle, Eski bir CIA operatifi, geçmişinden gizemli bir kadın yeniden ortaya çıktığında tehlikeli bir dünyaya geri atılıyor. Artık acımasız bir katil ve yasadışı bir kara operasyon programı tarafından hedef alınan ve açığa çıkan bu kişi, geride bıraktığını düşündüğü yeteneklerine güvenmek zorunda kalıyor.

Bir zamanlar onun için sadece bir iş olan ve aynı zamanda ruhunu da kemiren bu tehlikeli dünya, onu yeniden pençesine alıp karanlık yüzünü gösteriyor. Her ne kadar geçmişini unutup normal bir hayat sürmeyi seçmiş olsa da, geçmişi onu bulup yeniden karmaşık oyunların içine çekiyor.

Gizemli kadın, geçmişte birlikte yaşadıkları önemli olayların ardından ansızın kaybolmuştu. Şimdi ise beklenmedik bir anda yeniden beliriyor ve eski operatifi savunmasız bir hedef haline getiriyor. Hem acımasız bir katilin hem de kontrolü dışındaki yasadışı bir programın hedefi olan operatif, eskiden geliştirdiği ve artık geride bıraktığını düşündüğü yeteneklerine yeniden başvurmak zorunda kalıyor.

Geçmiş hissiyatları, yetenekleri ve öğrendiklerini yeniden gündeme getiren bu süreçte tek başına kalıyor. Peki, geçmişin bu silik yüzüyle nasıl başa çıkacak? Kendisini tehdit eden bu durumdan nasıl sıyrılacak? Kendisini bekleyen tehlikelerin üstesinden gelebilecek mi?

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Dünyanın Merkezine Yolculuk

   Dünyanın Merkezine YolculukJourney to the Center of the Earth

   Dublaj - Altyazı HD 93 2008 Aksiyon Filmleri Dünyanın Merkezine Yolculuk
  • İtalyan işi

   İtalyan işiThe Italian Job

   Dublaj - Altyazı HD 110 2003 Aksiyon Filmleri İtalyan işi
  • Mazisi Olmayan Adam

   Mazisi Olmayan Adam아저씨

   Türkçe Altyazı 119 2010 Aksiyon Filmleri Mazisi Olmayan Adam
  • Demir Maske

   Demir MaskeThe Iron Mask

   Dublaj - Altyazı HD 120 2019 Aksiyon Filmleri Demir Maske
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce The Painter filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!