452
FHD5.3
4K HD 107 Dakika Tetikte

Özel kuvvetler mensubu bir komando olan Ali, çok sevdiği babasının ani ve şüpheli ölümü üzerine köyüne geri döner. Babasının ölümüne dair kafasında birçok soru işareti oluşan Ali, köyde araştırmalara başladıkça işler daha da karmaşık bir hal alır. Şüpheleri onu, babasının ölümünün sadece bir kaza olmadığını ve ardında büyük bir komplo yattığını düşündürmeye başlar.

Köydeki eski tanıdıklarıyla görüşen Ali, babasının köylüler arasında çok saygı gören bir insan olduğunu ve ölümünün herkesi derinden etkilediğini öğrenir. Araştırmalarını derinleştirdikçe, babasının bazı önemli bilgileri ortaya çıkardığını ve bu bilgilerin bazı karanlık güçleri rahatsız ettiğini fark eder.

Tehlikeli bir komplonun ipuçlarını birleştirmeye çalışan Ali, bir yandan komando olarak sahip olduğu yetenekleri kullanarak kendini ve sevdiklerini korumak zorundadır. Bu süreçte hem fiziki hem de duygusal anlamda büyük mücadeleler verir. Ancak gerçekleri ortaya çıkarma kararlılığı onu durduramaz.

Bu hikaye, Ali'nin adalet arayışını ve babasının ölümüne dair sır perdesini aralama çabasını konu alıyor. Film, gerilim dolu anları ve duygusal derinliğiyle izleyiciyi ekrana kilitleyecek türden.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Hırsızlar Ordusu

   Hırsızlar OrdusuArmy of Thieves

   Dublaj - Altyazı HD 129 2021 Aksiyon Filmleri Hırsızlar Ordusu
  • İsyan

   İsyanEquilibrium

   Dublaj - Altyazı HD 107 2002 Aksiyon Filmleri İsyan
  • İnanılmaz Örümcek Adam 1

   İnanılmaz Örümcek Adam 1

   Dublaj - Altyazı HD 136 2012 Aksiyon Filmleri İnanılmaz Örümcek Adam 1
  • Gasoline Alley

   Gasoline Alley

   Dublaj - Altyazı HD 97 2022 Aksiyon Filmleri Gasoline Alley
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Tetikte filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!