225
FHD4.5
4K HD 116 Dakika Shooting Stars

"Shooting Stars" adlı film, genç yaşta basketbol yıldızı LeBron James'in hayatına odaklanıyor. "Shooting Stars" adlı film, LeBron James ve Buzz Bissinger'in aynı adlı kitabının özgün bir sinema uyarlamasıdır. Filmde, LeBron James’in gençliği, basketbola olan tutkusu ve bu tutkusu ile nasıl bir yıldız haline geldiği anlatılıyor.

Film, basketbolun sadece bir spor olmaktan öte, gençlerin hayatında önemli bir role sahip olduğunu sergileyerek, seyirciye genç yaşta başarıya ulaşmanın mümkün olduğunu gösteriyor. LeBron James'i genç yaşta tanıyarak, onun sıradan bir çocuktan uluslararası bir yıldıza dönüşüm sürecini izleme fırsatı buluyoruz.

Buzz Bissinger’in güçlü kaleminden çıkan ve James’in hayatını anlatan "Shooting Stars", sinema dünyasında da başarısını sürdürüyor. Film, sporu ve başarının peşinden koşmanın verdiği heyecanı seyircisi ile paylaşıyor.

En son çıkan sinema filmlerini, en yüksek kalitede izleme deneyimi yaşamak isteyen sinema severler, "Shooting Stars" filmine online platformlarda full hd veya hd kalite seçenekleri ile ulaşabilirler. Kendi başarı hikayenizi yazmaya başlamak için "Shooting Stars" filmine mutlaka göz atın.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Şafaktan Önce

   Şafaktan ÖnceA Prayer Before Dawn

   Dublaj - Altyazı HD 116 2018 Dram Filmleri Şafaktan Önce
  • Dil Dhadakne Do

   Dil Dhadakne Do

   Dublaj - Altyazı HD 170 2015 Dram Filmleri Dil Dhadakne Do
  • Küçük Kadınlar

   Küçük KadınlarLittle Women

   Dublaj - Altyazı HD 135 2019 Dram Filmleri Küçük Kadınlar
  • Sadık Dostum

   Sadık DostumA Dog's Way Home

   Dublaj - Altyazı HD 96 2019 Dram Filmleri Sadık Dostum
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Shooting Stars filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!