281
FHD9
4K HD 88 Dakika Örümcek Ağı

Korku, sekiz yaşındaki Peter adındaki bir çocuğun evinin duvarlarından gelen gizemli vuruş seslerini araştırmaya çalıştığı zaman ortaya çıkar. Peter'ın karanlık bir sırrı vardır ve kötü niyetli ebeveynleri bu sırrı ondan saklamaktadır.

Peter, bir gece yatağında uyurken, birden evinin duvarlarından gelen garip vuruş seslerini duyar. İlk başta bunun bir rüya olabileceğini düşünse de, daha fazla merak edip duvarlara doğru yaklaşır. Her adım attıkça ses daha da belirginleşir ve Peter'ın içine korku salar.

Sonunda merakının galip geldiği Peter, sessizce evin koridorunda yürümeye başlar. Her adımda, vuruş sesleri daha da güçlenir ve duvarlar sanki ona bir şeyler anlatmak istercesine onunla iletişim kurar. Bu durum onu hem heyecanlandırır hem de endişelendirir.

Peter, duvarların ardındaki sırrı çözmek için cesaretini toplar ve bir gece, ebeveynlerinin uyuduğu bir zaman diliminde duvarlara dokunmaya karar verir. Dokunuşuyla beraber, duvarlar sanki ona direk bir cevap verircesine daha da şiddetle vurur.

O gece, evin içindeki gizli oda keşfeder ve orada ebeveynlerinin sakladığı korkunç gerçeği öğrenir. Peter, aslında amcasının oğlu olduğunu ve gerçek ailesi tarafından kaçırıldığını fark eder. Ebeveynleri ise tüm bu yıllar boyunca onu kendilerine aitmiş gibi davranmışlardır.

Peter'ın dünyası altüst olur ve bu korkunç gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık kendini gerçek ailesine dönüş yolunda mücadele ederken bulur. Yeni hayatını başlatmak ve karanlık geçmişini geride bırakmak için cesaretini toplayıp mücadele etmelidir.

Bu hikaye, bir çocuğun masumiyetinin, ailesi tarafından çalınmasını ve gerçek kimliğinin arayışını anlatırken, aynı zamanda insan doğasının karmaşık ve karanlık yönlerine de dikkat çekmektedir. Peter, sıradan bir çocuk olarak başlamış ama başkalarının kötü niyetli eylemleriyle karşı karşıya gelerek olgunlaşmış bir kahraman olarak hikayenin sonunda öne çıkmaktadır.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • The Green Inferno

   The Green Inferno

   Dublaj - Altyazı HD 100 2013 Korku Filmleri The Green Inferno
  • Halka

   HalkaThe Ring

   Dublaj - Altyazı HD 115 2002 Korku Filmleri Halka
  • Exorcist: İnançlı

   Exorcist: İnançlıThe Exorcist: Believer

   Dublaj - Altyazı 111 2023 Korku Filmleri Exorcist: İnançlı
  • Köpekbalığı

   KöpekbalığıJaws 2

   Dublaj - Altyazı HD 116 1978 Korku Filmleri Köpekbalığı
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Örümcek Ağı filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!