325
FHD9.6
4K HD 137 Dakika Logan

Logan, Yeni Wolverine 3 Yakında Bizlerle! Logan ve Profesör Charles Xavier, X-Men’in Nathaniel Essex tarafından yönetilmesi nedeni ile gelen kayba alışmak zorundalar. Bu sırada Logan’ın iyileşme gücü zayıflamakta ve Profesör Charles Xavier’in de Alzheimer hastalığı herşeyi unutmasına neden olmaktadır. Tüm bu olanlardan sonra Logan, Nathaniel Essex’ını yenmek zorundadır. Ancak bunu tek başına değil kendi gibi bir klon olan küçük Wolverine ile yapacaktır.
Eğer daha önce X-Men film serisini izlemediyseniz şimdi full hd film izleme farkı ile buradan tüm X-Men filmlerini izleyebilirsiniz. Yeni Wolverine 3 Fragmanı Has R-Rated Oldu….! Yeni gelen bu Logan fragmanı ile Hugh Jackman’ın yok edilemez mutantı oynadığı üçüncü Wolverine filmine bir göz atma fırsatı bulduk. Ancak bu sefer Wolverine’in güü zayıflama başlıyor ve geri kalan tüm mutant türleri de yavaş yavaş ölmeye başlıyor! Şimdi ise uluslararası fragman film izleyicisinin beğenisine sunuldu. Ancak bu ulusal fragman yüzünden film R değerlendirilmesine alındı. Neden mi? Çünkü fragman o denli kanlı ki, fragman öncesinde kırmızı şerit geçmek zorunda kaldı ve filmin hayranları ansızın beklemedikleri sahneler ile karşılaştılar.

Evet, R değerlendirmesini hak eden bir diğer film buradan full hd film izleme kalitesi ile izlediğiniz Deadpool filmi gibi Wolverine 3 filminde de iyileşem gücünün bir kısmını kaybetmesine ve hatta yaşlanmasına rağmen Logan ile uğraşılmaması gerektiğini anlıyoruz.

Filmin yeni çıkan posteri ise zaten var olan film dedikodularına bir yenisini daha ekledi. Bu dedikodular arasında Wolverine’in elini tutan küçük kızın elinin X-23 yani namı diyar Laura Kinney’e ait olduğu doğrultusunda. Bu film posterinden ve çıkan son dedikodulardan önce beklene bu filmin Yaşlı Logan çizgi romanlarına ait olduğu sanılıyordu. Ne yazık ki Marvel Stüdyoları birçok karakterin telif hakkını elinde tuttuğu için Yaşlı Logan karakterine birebir sadık kalınamadı. Ancak filmin ismi Logan olunca ve fragman filmini izlediğimizde gösterdikleri karelere bakılacak olursa eski çizgi romandan birçok esintiler bu harika filmin içine alınmış gibi.

Hugh Jackman’ı Logan yani Wolverine rolünde benzeri görülmemiş bir performans sergilerken göreceğiz. Hugh Jackman ilk defa Bryan Singer'ın 2000 yılında yayınlanan X-Men filminde Logan rolünü üstlenmişti. O zamandan bu yana da toplamda 7 filmde Wolverine rolünü üstlendi. İlk X-Men: First Class filmi 414 milyon dolarlık dünya çapında bir gişe hasılatına sahip oldu. Ancak bu defa Logan, Hugh Jackman'ın son defa bu karakteri beyaz perdede oynayışı olacak. Bu yüzden bu filmin 414 milyon dolardan çok daha büyük bir hasılat yapması hiç kimse için sürpriz olmayacak.

Logan Filminin Oyuncu Kadrosuna Gelecek Olursak….

Logan filminin kadrosu da oldukça güçlü. Filmde; Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Doris Morgado, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant ve Patrick Stewart Professor X. Rolü ile ekrana geri dönecek.
Logan filminde James Mangold’u yeniden yönetmen koltuğuna geri dönerken göreceğiz.

Wolverine Ne Zaman Vizyona Girer Derseniz….

Uzun zamandır sabırla beklenen ve Hugh Jackman'ın son defa Logan yani Wolverine karaekterini oynaması beklenen Logan filminin vizyona girip film izleyicisi ile buluşma tarihi 3 Mart 2017 olarak belirlendi.

Hugh Jackman'ın daha önce 7 defa Wolverine karakterini oynadığını daha önce belirmiştik. Ancak siz henüz bu 7 Wolverine karakterini tek tek izleme fırsatı bulamadıysanız o zaman buradan tüm 7 filmi de full hd film kalitesinde izleyebilir ve Hugh Jackman'ın canlandıracağı son Wolverine karakteri ile aralarındaki farkı yakalayabilirsiniz.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Önerilen Film Listeleri

  Benzer Filmler

  • Ragnarok

   Ragnarok

   Dublaj - Altyazı HD 93 2013 Aksiyon Filmleri Ragnarok
  • USS Indianapolis: Cesur Adamlar

   USS Indianapolis: Cesur AdamlarUSS Indianapolis: Men of Courage

   Dublaj - Altyazı HD 128 2016 Aksiyon Filmleri USS Indianapolis: Cesur Adamlar
  • Memur Downe

   Memur DowneOfficer Downe

   Dublaj - Altyazı HD 88 2016 Aksiyon Filmleri Memur Downe
  • Sitio Diablo

   Sitio Diablo

   Dublaj - Altyazı HD 98 2022 Aksiyon Filmleri Sitio Diablo
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Logan filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!