229
FHD7.8
4K HD 79 Dakika La Ultima Fase

Laura Pereira adında bir kadın annesinin ölümünden sonra babasıyla arasına oldukça uzun bir süre mesafe koyar. Babasının aklını kaybettiğini düşünmeye başlayan Laura her ne kadar araları kötü olsa da hem annesinin ölümüyle uğraşırken hem de babasının da ortaya olmayışından dolayı kendini yalnız hissetmektedir. Bir gün talihsiz bir telefon alan Laura, babasının evinden sürüklenerek götürüldüğünü öğrenir. Babasının kaçırıldığını düşünen Laura ve polis ekipleri bir şey bulamazlar. Birkaç gün sonra babasının bir arkadaşı Laura’yı arar ve evine çağırır.

Laura’ya babasının bir UFO fenomeni üzerinde çalışmalar yaptığını ve uzaylılar tarafından kaçırılmış veya götürülmüş olabileceğini söyleyen arkadaşı başta saçmalıyormuş gibi gelse de, aradan zaman geçtikçe söylediklerinin doğru olma ihtimaline inanmaya başlar. Aradan biraz zaman geçtikten sonra babasını bulurlar ve Laura’ya uzaylılar tarafından götürüldüğünü ve ona insanlık adına bir mesaj verdiğini, ancak bu mesajı bir türlü hatırlayamadığını söyler. Hipnoz yöntemiyle bilinçaltında olan mesajı ortaya çıkarmaya çalışırlar. Görünüşe göre insanlık ne Darwin’in dediği gibi evrimle, ne de teistlerin iddia ettiği gibi bir Tanrı tarafından yaratılmamıştır. Bizleri yaratanlar uzaylılardan başkası değildir.

Nox Film Festival’inde en iyi film ödülünü alan The Last Phase filminin vizyona giriş tarihi 18 Eylül 2020. Ünlü yönetmen Gabriel Diaz’ın yönettiği filmde Laura karakterine can veren isim ise başarılı aktris Sol Masid.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Taş Yağmuru

   Taş YağmuruStonados

   Dublaj - Altyazı HD 90 2013 Bilim Kurgu Filmleri Taş Yağmuru
  • Zathura Bir Uzay Macerası

   Zathura Bir Uzay MacerasıZathura A Space Adventure

   Dublaj - Altyazı HD 101 2005 Bilim Kurgu Filmleri Zathura Bir Uzay Macerası
  • Yayın

   YayınBroadcast

   Dublaj - Altyazı HD 88 2022 Bilim Kurgu Filmleri Yayın
  • Prometheus

   Prometheus

   Dublaj - Altyazı HD 124 2012 Bilim Kurgu Filmleri Prometheus
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce La Ultima Fase filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!