529
FHD4.2
4K HD 81 Dakika Kurşun İşlemez

Kurşun İşlemez izle, Bullet Proof izle, Sadist mafya lideri Temple'ın uyuşturucu saklama yerinden milyonlarca doları çalan bir hırsız, kaçış aracında gizli bir yolcu bulur. Bu gizemli yolcu, hırsızın planlarını karmaşıklaştıracak ve beklenmedik olayların tetikleyicisi olacaktır. Hırsız, hem peşindeki mafya hem de aniden ortaya çıkan bu bilinmez kişi yüzünden diken üstünde kalır. Film boyunca kaçış planlarını ve hayatta kalma mücadelelerini izleriz.

Hırsız, para ve özgürlüğü arasındaki ince çizgide yürürken, yeni yolcusuyla aralarındaki ilişki de sürekli gerilim yaratır. İkili arasındaki dinamikler ve karşılaşılan tehlikeler, izleyiciyi sürekli yüksek tempolu ve merak dolu sahnelere taşır. Film, sadece kaçış ve aksiyon dolu sahneleriyle değil, karakterlerin derinlikli portraylarıyla da dikkat çeker. Bu zahmetli kaçış hikayesi, izleyiciye nefes kesici bir deneyim sunar ve her anı merakla izlenen bir yapım olarak karşımıza çıkar.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Holiday Monday

   Holiday Monday

   Dublaj - Altyazı HD 95 2021 Aksiyon Filmleri Holiday Monday
  • Teen Wolf filmi

   Teen Wolf filmi

   Dublaj - Altyazı HD 140 2023 Aksiyon Filmleri Teen Wolf filmi
  • RocknRolla

   RocknRolla

   Dublaj - Altyazı HD 114 2008 Aksiyon Filmleri RocknRolla
  • Turok: Taşın Oğlu

   Turok: Taşın OğluTurok: Son of Stone

   Dublaj - Altyazı HD 73 2008 Aksiyon Filmleri Turok: Taşın Oğlu
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Kurşun İşlemez filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!