14712
FHD8.9
4K HD 105 Dakika Kaptan Marvel 2

Milyonlar tarafından beklenen ve sitemizde de 4k formatıyla sunacağımız Captain Marvel 2 filmi ilk bölümünden çok daha yükseğe, çok daha ileriye ve çok daha hızlı bir şekilde gidecek ancak bu bölümde Carol Danvers kendi başına olmayacak ve uğraşacağı da çok fazla kötü karakter olacak.

Bilindiği üzere 2021’in Mayıs ayının ilk dönemlerinde bu devam filminin adının Marvels olduğu açıklanmıştı yani bu da hayranlara bir yerine daha fazla Kaptan olduğunun işaretini vermişti. Bu sayede de ortaya bir değil tam üç tane Kaptan Marvel olduğu anlaşılmıştı. Ocak 2020’de ise bu devam filminde Megan McDonnell’ın da senaryoda olduğu bilinmekteydi ancak bu sefer bu bölüm ile bir önceki bölüm arasında inanılmaz değişikler yapıldı.

Bili kurgu, macera, aksiyon ve fantastik dörtleme kategorilerinde bulunan nadir filmlerden olan bu yapımda Nia DaCosta ismini yönetmen koltuğunda görüyoruz. Bu da Marvel’in yaptığı ilk değişim hamlelerinden birisi oluyor ki, Marvel filmlerinin hiç birinde siyahî bir kadın yönetmene yer verilmemişti.

Gene Colan ve Roy Thomas ise karakter yaratıcıları olarak senarist ekibindeki yerlerindeler. Samuel L. Jackson, Brie Larson ve Zawe Ashton isimleri ise kesin olarak başrol oyuncu kadrosundaki ünlü simalar.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Titanların Savaşı

   Titanların SavaşıClash of the Titans

   Dublaj - Altyazı HD 106 2010 Macera Filmleri Titanların Savaşı
  • Felaket Habercisi

   Felaket HabercisiSnowmageddon

   Dublaj - Altyazı HD 86 2011 Macera Filmleri Felaket Habercisi
  • Kırlangıçlar ve Amazonlar

   Kırlangıçlar ve AmazonlarSwallows and Amazons

   Dublaj - Altyazı HD 97 2016 Macera Filmleri Kırlangıçlar ve Amazonlar
  • Özgürlük Savaşçısı

   Özgürlük SavaşçısıIn the Name of the King A Dungeon Siege Tale

   Dublaj - Altyazı HD 162 2007 Macera Filmleri Özgürlük Savaşçısı
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Kaptan Marvel 2 filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!