3373
FHD8
4K HD 115 Dakika Gülümse

Birçok sinemaseverin ve eleştirmenin beğenisini toplayan, büyük bir gişe başarısına imza atan Smile; Rose Cotter isimli bir doktorun günün birinde bir hastasının yaptığı son dereece tuhaf bir olaya şahit olmasının ardından başından geçenleri konu alıyor. Bu travmatik olaya tanık olmasının ardından gün geçtikçe kötücül bir şeyin kendisini ele geçirdiğini fark eden Rose, hayatta kalabilmesi için tek şansının problemli geçmişiyle yüzleşmesi olduğunu keşfedecektir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Parker Finn’in üstlendiği bu gerilim dolu yapım, IMDB’den 7.0 gibi son derece başarılı bir puan alıyor. İlk olarak 30 Eylül 2022 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulan ve bunu da fazlasıyla başaran Smile, korku türünde izleyicilerin karşısına çıkıyor. 4k formatlı filmin oyuncu kadrosunda ise Sosie Bacon, Kyle Gallner, Caitlin Stasey, Jessie T. Usher, Rob Morgan ve Kal Penn gibi isimler bulunuyor.
Rose Cotter, bir psikiyatri koğuşunda çalışan; genç bir psikiyatristtir. Kısa süre önce profesörünün intihar ederek hayatını sonlandırdığını iddia eden Laura Weaver ile tanışan Rose, ondan gülümseyen bir insan şeklini alan bir iblis tarafından takip edildiğini öğrenir. Aradan geçen bir sürenin ardından ruh hali gittikçe kötü bir hal alan Laura’ın hayatına son verdiğine şahit olan Rose, aynı zamanda onun ölmeden önce kendisine gülümsediğini gördüğünde; büyük bir endişe yaşamaya başlar.
Başına gelen ürkütücü olaylar bunlarla sınırlı kalmayan genç kadın, bir süre sonra başka hastaların kendisine gülümsediğini ve onların kendisine öleceğini söylemesiyle birlikte daha da kötü bir hal almaya başlar. Rose’un durumunun pek iyiye gitmediğini fark eden Dr. Morgan, genç kadına bir hafta kafasını toplayabilmesi ve kendisine gelebilmesi için izin verir. Ancak bu izin, Rose’a iyi gelmesi şöyle bir dursun; genç kadının birbirinden korkutucu olaylar yaşamasına neden olacaktır. Kedisinin ölümüyle başlayan birbirinden gizemli olaylar yaşayan Rose, gün geçtikçe akıl sağlığını yitirmeye başlar. Bu durumdan kurtulabilmenin tek yolu ise karanlık geçmişiyle yüzleşmek olacaktır.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Gözyaşlarının Annesi

   Gözyaşlarının AnnesiMother Of Tears The Third Mother

   Dublaj - Altyazı HD 102 2007 Korku Filmleri Gözyaşlarının Annesi
  • What Lies Below

   What Lies Below

   Dublaj - Altyazı HD 87 2020 Korku Filmleri What Lies Below
  • Ayrıcalık

   AyrıcalıkDas Privileg

   Dublaj - Altyazı HD 107 2022 Korku Filmleri Ayrıcalık
  • Saplantı

   SaplantıUnsane

   Dublaj - Altyazı HD 98 2018 Korku Filmleri Saplantı
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Gülümse filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!