Görevimiz tehlike 7 Ölümcül Hesaplaşma

Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm

1625
FHD9
4K HD 164 Dakika Görevimiz tehlike 7 Ölümcül Hesaplaşma

Görevimiz Tehlike serisinin 7. Filmi olan bu 4k formatlı filmde Tom Cruise’u yine efsaneleşmiş Ethan Hunt rolünde izliyoruz. Film yine Ethan’ın ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin başına gelen birtakım olayları ele alıyor. Bir önceki filmde Berlin’de bir kurtarma görevi sırasında işler ters gitmişti ve dünya büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştı. Bir şekilde CIA ile farklı düşünen Ethan, CIA’i dinlememişti ve karşılığında CIA onu kara listesine almıştı. Bu yüzden kendi yanındakiler bir anda ona karşı olmuşlardı. Peki bu sefer Ethan’ı nasıl bir aksiyon bekliyor?
Aksiyon, macera ve gerilim türündeki Mission: Impossible 7 filminin oyuncu kadrosunda Tom Cruise’a ek olarak bir önceki filmlerde karşımıza çıkan Rebecca Ferguson, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminde izlediğimiz Vanessa Kirby, yine diğer Görevimiz Tehlike filmlerinde izlediğimiz Simon Pegg ve Captain America: The First Avenger filminden Hayley Atwell gibi isimler yer almakta.
19 Kasım 2021 vizyon tarihli Amerikan filmini beyaz perdeye aktaran yönetmen Christopher McQuarrie, The Tourist ve Jack the Giant Slayer gibi filmlere ek olarak Tom Cruise’un yer aldığı birçok filmin de yönetmenliğini yapmıştır. Mission: Impossible 7, McQuarrie’nin yönettiği üçüncü Görevimiz Tehlike filmidir. Senaryoda ise Christopher McQuarrie’ye ek olarak Bruce Geller’ın da adı bulunuyor.
Film henüz çıkmadan, sevenleri ve sevmeyenleri de dahil olarak birçok sinema seyircisi tarafından birtakım olaylar sebebiyle duyulmuştu. Çekimler pandemiye denk geldiği halde belli kurallar çerçevesinde yapıldı. Lakin çekimler sırasında Tom Cruise’un bir ses kaydı setteki birileri tarafından sızdırıldı. Tom Cruise sette pandemi önlemlerine uymayan birkaç çalışana bağırıyordu bu ses kaydında. Birçok sinema sever Tom Cruise’a hak verirken, çoğu kişide bağırmasının yanlış olduğunu söyledi. Olay kötüymüş gibi görünse de bu durum birçok kişinin filmi henüz çıkmadan duymasını sağladı. Görevimiz Tehlike tutkunlarının merakla beklediği filmin 8. ve devam filminin ise 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Kaptan Amerika Kış Askeri

   Kaptan Amerika Kış AskeriCaptain America The Winter Soldier

   Dublaj - Altyazı HD 138 2014 Aksiyon Filmleri Kaptan Amerika Kış Askeri
  • Mavi Korku 3

   Mavi Korku 3Deep Blue Sea 3

   Dublaj - Altyazı HD 100 2020 Aksiyon Filmleri Mavi Korku 3
  • John Wick

   John WickJohn Wick

   Dublaj - Altyazı 101 2014 Aksiyon Filmleri John Wick
  • İlk Şovalye

   İlk ŞovalyeFirst Knight

   Dublaj - Altyazı HD 134 1995 Aksiyon Filmleri İlk Şovalye
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Görevimiz tehlike 7 Ölümcül Hesaplaşma filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!