11116
FHD9.6
4K HD 114 Dakika Godzilla vs. Kong

İlk defa sitemizden Türkçe altyazılı şekilde izlemiş olduğunuz Godzilla Vs. Kong, 24 mart 2021’de gösterime girmiş olan bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Filmde ünlü Godzilla ve King Kong insanlığı dengede tutmak için birbiri ile savaşmaktadır. Filmin yönetmenlik görevini Adam Wingard üstlenmiştir ve senaryosunu ise Terry Rossio ile Michael Dougherty kaleme almıştır. Alexander Skarsgard, Rebecca Hall, Shun Oguri, Millie Bobby Brown filmde ana karakterleri canlandırmıştır.
Godzilla'nın dünya dışı düşmanı Ghidorah'ı öldürmesinden beş yıl sonra, o ve Kong şu anda dünya yüzeyinde bilinen son aktif Titanlar olarak hayatlarını sürdürmektedir. Monarch şimdi dev bir kubbe içinde yaşayan Kong'u izleme altına almıştır. Son Iwi yerlisi olan, sağır olan ve Kong ile işaret dili aracılığıyla iletişim kurabilen Dr. Ilene Andrews'un evlatlık kızı Jia tarafından ziyaret edilir.
Apex Cybernetics'in eski bir çalışanı olan ve bir Titan Komplo Teorisi podcast'inin sunucusu olan Bernie Hayes, bir Pensacola Apex tesisinde uğursuz faaliyetlerin döndüğünü gösteren bilgileri sızdırır. Ancak Godzilla aniden tesise saldırır. Saldırı sırasında Bernie, daha önce Titanlarla iletişim kurmak veya onları kontrol etmek için kullanılan ORCA'ya benzeyen bir cihaz keşfeder.
Madison Russell, arkadaşı Josh'tan Godzilla'nın saldırısının nedenini araştırmasını ister. Birlikte Bernie'yi bulurlar ve gizlice yerin altında bulunan gizli bir tesisi keşfederek harap olmuş Apex üssüne girerler. Üçlü, yanlışlıkla orada kilitli kalır ve daha önce Monarch tarafından keşfedilen Skullcrawler yumurtaları, iki ayaklı sürüngen yavrularını taşıyan bir konteynerde bir yeraltı tünelinden Hong Kong'a götürülürler.
Orada, Godzilla'nın mekanik bir versiyonu olan Mechagodzilla'nın testine farkında olmadan müdahale ederler. Mechagodzilla telepatik olarak önceki filmde ölen Ishiro Serizawa'nın oğlu Ren Serizawa tarafından, Apex'in almayı başardığı bir kafadan türetilen Ghidorah'ın sinir ağları aracılığıyla kontrol edilmektedir. Güç kaynağının sınırlamaları nedeniyle test kısa kesilir. Apex'in, CEO'su, Walter Simmons, Mechagodzilla'nın sınırlamalarının üstesinden gelmek için, Dünya'nın altındaki bir yeraltı dünyası ve Titanların gizli yuvası olan Hollow Earth'teki bir enerji kaynağının gücünden yararlanmayı planlamaktadır.
Walter, Hollow Earth'te yeni bir güç kaynağı arayan eski bir Monarch bilim adamı olan Nathan Lind'i, yeni bir güç kaynağı arayışında bir rehber olarak işe alır. Nathan başlangıçta kardeşi Hollow Earth'ü keşfetmeye çalıştığı sırada hayatını kaybettiği için tereddütlü olsa da, APEX'in, ölüme neden olan yerçekimi alanının gücüne dayanacak özel araçlar olan HEHA’ları geliştirdiği açıklamasının ardından bunu kabul eder.

Godzilla vs Kong filmini sitemizden Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı versiyonuyla, kalite olarak ise 1080p ve 4K çözünürlük seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • İsimsiz Katiller

   İsimsiz KatillerKillers Anonymous

   Dublaj - Altyazı HD 95 2019 Aksiyon Filmleri İsimsiz Katiller
  • İntikam

   İntikamBlue Ruin

   Dublaj - Altyazı 91 2014 Aksiyon Filmleri İntikam
  • Kayıp Mermi 2

   Kayıp Mermi 2Lost Bullet 2

   Dublaj - Altyazı HD 98 2022 Aksiyon Filmleri Kayıp Mermi 2
  • Extraction

   ExtractionTyler Rake

   Dublaj - Altyazı HD 116 2020 Aksiyon Filmleri Extraction
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Godzilla vs. Kong filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!