349
FHD4.6
4K HD 90 Dakika Evie

Evie izle, Evie 2023 film, küçük yaşlardan beri denizle ilgili mitler ve efsanelerle büyüyerek, geniş bir hayal gücüne sahip olan Evie adındaki genç bir kadın, sıradan hayatında mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Ancak bir gün sahil kenarında dolaşırken bulduğu bir kolye, hem kendisinin, hem de sevdiklerinin kaderini değiştirecektir. Göz alıcı bir şekilde parlayan bu esrarengiz mücevheri bulmasıyla hayatı, beklenmedik bir dönüşümün eşiğine gelir. Ancak, kolyenin kötü bir varlıkla bağlantılı olduğunun farkında değildir.

Kolyenin geçmişinden habersizce, büyük bir hevesle taktığı bu kolye, bilmeden kendini ve sevdiklerini tehlikenin tam ortasına atar. Çünkü kolye, ölümcül bir iblisi kontrol altında tutmak için yapılmıştır. Evie'nin hayatında bir süre sonra tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve bu tuhaf olaylar ise her geçen gün artarak, korkunç bir kabusa dönüşür. Bu kolye ile birlikte gelen lanet, artık Evie ve çevresindekilerin başına musallat olmuştur. Artık hiç birinin hayatı güvende değildir ve bunu durdurmanın bir yolunu bulmaktan başka çareleri yoktur.

Evie izleyecek gerilim tutkunları için sitemizde tek part seçenekleriyle yer verdiğimiz, 2023 korku ve gizem türlerindeki İngiliz filmini, sansürsüz ve reklamsız full HD kalitede, Türkçe dublaj ve altyazılı bedava izleyebilirsiniz.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Göz

   GözOculus

   Dublaj - Altyazı HD 104 2013 Korku Filmleri Göz
  • Dark Was the Night

   Dark Was the Night

   Dublaj - Altyazı HD 98 2014 Korku Filmleri Dark Was the Night
  • Derin Karanlık

   Derin KaranlıkDeep Dark

   Dublaj - Altyazı HD 79 2015 Korku Filmleri Derin Karanlık
  • Seni Görüyorum

   Seni GörüyorumI See You

   Dublaj - Altyazı HD 98 2019 Korku Filmleri Seni Görüyorum
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Evie filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!