2202
FHD6
4K HD 131 Dakika Ay'ın Düşüşü

Moonfall isimli aksiyon, fantastik ve macera kategorilerinde bulunan yapım gezegenimizin sona ermesine sadece haftalar kala ortaya çıkan bir kişi ve ona inanan bir avuç insanın dünya’yı kurtarmak için bir araya gelmelerini ve kimse onlara inanmazken tek başlarına giriştikleri kurtarma görevini konu almaktadır.
Roland Emmerich’in yönetmenliğini üstlendiği ve yine Emmerich’in, Spencer Cohen ve Harald Kloser ile birlikte senaryosunda çalıştıkları filmde Halle Berry, Patrick Wilson ve John Bradley filmin kemik kadrosundaki ünlü simalardır.
Belirlenemeyen bir gücün Ay’ı yörüngesinden oynatması sonucunda Ay’ın, Dünya’ya çarpacak konumda rota değiştirmesine neden olmasıyla birlikte Dünya’da hiçbir umut da kalmamıştır. Ancak bu panik ve umutsuzluk ortamında Jo Fowler isimli ve eski bir astronot olan bir kişi bu gidişatı durdurabileceğini iddia ettiğinde ona kimse inanmıştır. Fakat Jo yine de yalnız değildir ve ona destek olmak için Brian Harper ve K.C. isimli iki kişi hemen yanında yer almaktadırlar. Bu üçlü diğerleri gibi sonu beklemek yerine uzaya intihar görevine giderler ve Dünya gezegeni için de onlardan başka bir umut da kalmamıştır.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Night Raiders

   Night Raiders

   Dublaj - Altyazı HD 97 2021 Bilim Kurgu Filmleri Night Raiders
  • Old Strangers

   Old Strangers

   Dublaj - Altyazı HD 62 2022 Bilim Kurgu Filmleri Old Strangers
  • Dual

   Dual

   Dublaj - Altyazı HD 95 2022 Bilim Kurgu Filmleri Dual
  • 2:22

   2:22

   Dublaj - Altyazı HD 99 2017 Bilim Kurgu Filmleri 2:22
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Ay'ın Düşüşü filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!