256
FHD5.5
4K HD 108 Dakika Avcının Kalbi

Avcının Kalbi izle, Bir zamanlar profesyonel bir suikastçı olan ve şimdi emekliye ayrılmış bir adamın hikayesini anlatmak üzereyim. Bu adam, hem tehlikeli hem de karmaşık, siyasi oyunların içindeki rolünü geride bırakmayı başarmıştı. Ancak dostluk bağları, onu tekrar bu belirsiz dünyanın içine çekti.

Güney Afrika hükümetinin en içlerine kadar sızmış olan bir komplonun farkına varan yakın bir arkadaşı, yaşamını tehlikeye atıp bu bilgiyi onunla paylaştı. Gerçekleri öğrenmek, yaşamının kontrolünü elinde tutmak adına seçtiği sakin hayatın yerine, bir kez daha belirsizliği ve tehlikeyi seçmek zorunda kaldı.

Bir zamanlar emekliye ayrılmış olan bu suikastçı, dostunun yüzünden yine kendini karmaşanın merkezinde buldu. Hasretini çekmediği eski günlerine dönmek için Güney Afrika hükümetinin gölge dünyasına geri döndü. Eski hayatının izlerini tekrar üstüne almak zorunda olan bu adam, dostu için, adalet için ve belki de hayatta kalabilmek için, bu tehlikeli komployu ortaya çıkarmak üzere yeniden maceraya atıldı.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Avcının Kalbi filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!