4001
FHD2
4K HD 124 Dakika Aquaman ve Kayıp Krallık

Aquaman and the Lost Kingdom filmi 2018 yapımı Aquaman filminin devamıdır. Filmin diğer adı da Aquaman 2’dir. 17 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek olan film bünyesinde çok fazla ünlü isim barındırmaktadır.

Bu isimlerin çoğu ilk filmde de bizlerin karşısına çıkmıştı. İsimlerden bazıları şu şekilde; Big Little Lies dizisinde ve ödüllü The Others filminde oynayan Nicole Kidman, Dune: Çöl Gezegeni ve Zack Snyder's Justice League gibi filmlerde oynayan Jason Momoa, Asla Pes Etme ve Tutku Günlükleri filmlerinde yer alan Amber Heard, The Book of Boba Fett dizisinde oynayan Temuera Morrison, Korku Seansı filminde oynayan Patrick Wilson ve daha fazlasıdır.


Aksiyon, macera ve fantastik kategorilerinin her birinde yerini almış olan filmin yönetmeni yine ilk filmin yönetmenliğini üstlenen James Wan’dır. James Wan, Hızlı ve Öfkeli 7 ve Korku Seansı gibi filmlere yönetmenlik yapmıştır. Filmin senaryosunu ise ilk filmin senaristlerinden biri olan David Johnson ve Paul Norris ve Mort Weisinger gibi isimler yer almaktadır.

Uzun bir süre ismi belirlenemeyen filmin son olarak ismi Aquaman and the Lost Kingdom olarak belirlenmiştir. Yapımın ilk filmi Aquaman filmi sinemada oldukça yüksek gişe hasılatına ulaşmıştır. Bu yüzden filmin ikincisinin de yapılması kararlaştırılmıştır.

Yine Atlantis’in kapılarının açıldığı yapımda Aquaman’in bambaşka bir macerasına devam ediyoruz. Filmde Aquaman’e eşlik edecek diğer karakterler arasında Atlanna, Mera, King Orm ve Black Manta gibi karakterler eşlik ediyor. Bizi tam olarak nasıl bir maceranın beklediği ise hala tam olarak izleyiciye sunulmuş değil. İzleyici önümüzdeki günlerde ve aylarda filmle ilgili bir fragman yayınlanması bekliyor.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Triple Frontier

   Triple Frontier

   Dublaj - Altyazı HD 125 2019 Aksiyon Filmleri Triple Frontier
  • Koruyucu

   KoruyucuThe Keeper

   Dublaj - Altyazı HD 94 2009 Aksiyon Filmleri Koruyucu
  • Taksi 2

   Taksi 2Taxi 2

   Dublaj - Altyazı HD 82 2000 Aksiyon Filmleri Taksi 2
  • Son Lejyon

   Son LejyonThe Last Legion

   Dublaj - Altyazı HD 102 2007 Aksiyon Filmleri Son Lejyon
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Aquaman ve Kayıp Krallık filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!